Jak skutecznie usunąć włosy laserem?

Nowoczesne Trendy związane są z pięknym ciałem, które jest gładkie i wydepilowane. Codzienna pielęgnacja i usuwanie zbędnego owłosienia przysparza wielu problemów, bólu i jest bardzo czasochłonne. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się alternatywne metody wykorzystywane w usuwaniu nadprogramowych włosów. Najskuteczniejszą, ale też najdroższą metodą jest laseroterapia.

Wrocławskie salony z usługą depilacji laserowej

laserowe usuwanie włosów we wrocławNa polskim rynku jest wiele dostępnych, dzięki którym w łatwy i bezpieczny sposób można wydepilować ciało. Wiele salonów świadczących usługi z użyciem laserów najnowszej generacji, znajduje się we Wrocławiu. W renomowanych gabinetach stosuje się laserowe usuwanie włosów we Wrocław Centrum Depilacji zabiegi wykonywane są przy użyciu laserów Lightsheer i IPL. W zależności od potrzeb klienta dobierana jest odpowiednia technika i urządzenie. Każda partia ciała może zostać poddana zabiegowi, a odpowiednio wykwalifikowany personel dobiera głowicę i odpowiednią wiązkę światła. Najbardziej delikatne partie ciała i twarz poddawane są zabiegowi z możliwością miejscowego znieczulenia. Zabiegi przebiegają w miłej i intymnej atmosferze. W zależności od wielkości partii ciała zabieg pozbywania się włosków może trwać nawet od kilkunastu tygodni. Ten długotrwały proces związany jest z biologicznym procesem wzrostu i wypadania włosów. Dlatego najbardziej skuteczne są serie od sześciu do ośmiu zabiegów. Pozwalają na pozbycie się praktycznie całego owłosienia poddawanemu zabiegowi. Należy jednak pamiętać, że po kilku latach cześć włosów może ponownie odrastać, dlatego warto powtórzyć zabieg. Do zabiegu należy odpowiednio przygotować skórę, zadbać o jej stan, odpowiednio nawilżyć, a także unikać wyrywania włosków. Ze względu działania większości laserów na barwnik znajdujący się we włosach, należy unikać ekspozycji na słońce i stosowania preparatów samoopalających. Nie należy również depilować włosów pęsetą, depilatorem lub woskiem. Można używać jedynie maszynki do golenia. Gładką skórę łatwiej pielęgnować w okresie rekonwalescencji. Podczas zabiegu skóra może się lekko zaczerwienić i być opuchnięta. Stan ten jest tylko tymczasowy i szybko mija. Należy wówczas używać delikatnych kosmetyków myjących i kremów przyspieszających procesy gojenia.

Pierwsze efekty można zaobserwować już po dwóch tygodniach.Najlepiej wykonać serie kilku zabiegów, tak aby móc pozbyć się praktycznie całego niechcianego owłosienia. Zabiegi depilacji laserowej stosowane w gabinecie Wrocław Centrum Depilacji są na najwyższym poziomie, wykonywane przez wyspecjalizowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Odpowiednie doradztwo, dopasowanie do indywidualnych potrzeb daje bardzo dobre i długotrwałe rezultaty depilacji.