Jak wybrać najlepszy szampon?

Kiedy byłam jeszcze dzieckiem, moją ogromną pasją stały się włosy. Początkowo objawiało się to tym, że uwielbiałam czesać wszystkie lalki, jakie tylko wpadły w moje ręce. Z czasem zaczęłam też prosić mamę oraz dwie siostry o to, by zostawały moimi modelkami. Zazwyczaj po kilku minutach gorących próśb i obietnic, że nic złego im się nie stanie, udawało mi się je przekonać, a wtedy z wielkim zapałem zabierałam się do pracy. Choć efekty nie zawsze były idealne, to nikt mnie nie krytykował, ponieważ nie chciał, żebym się zraziła. Dzięki temu moja pasja cały czas mogła się rozwijać, a ja postanowiłam związać z nią swoją przyszłość.

Najważniejsze informacje dotyczące wyboru szamponów

dr konopka - naturalny szamponPosiadanie własnego salonu fryzjerskiego było moim największym marzeniem, odkąd tylko skończyłam 14 lat. Przez cały okres liceum oraz studiów z zakresu trychologii kosmetycznej starałam się zrobić wszystko, by dowiedzieć się o włosach jak najwięcej. Ponadto pracowałam w wielu różnych miejscach, żeby móc odłożyć pieniądze na otwarcie salonu. Dzięki temu po zakończeniu edukacji miałam już stabilne zatrudnienie i kapitał, który zainwestowałam w wynajem wymarzonego lokalu. Z kolei za sprawą dobrze przemyślanego kredytu miałam wystarczająco dużo środków, by kupić niezbędne wyposażenie i zacząć pracować na własny rachunek. Na początku obawiałam się, że nie dam sobie rady z samodzielnym prowadzeniem całej działalności, ale wciąż pamiętałam o tym, że jest to moje ogromne marzenie i nie wybaczyłabym sobie, gdybym się poddała. Na szczęście z czasem zaczynało mi ufać coraz więcej klientek, który wiedziały, że o włosach wiem bardzo dużo. Z tego powodu często pytały mnie o kosmetyki godne polecenia. Starałam się wykorzystać całe zdobyte doświadczenie, by doradzić im jak najlepiej — słusznie uważałam, że w ten sposób mój salon fryzjerski zyska jeszcze lepsze opinie. Dlatego często polecałam serię dr konopka – naturalny szampon, dobrej jakości odżywka oraz maska tej firmy w połączeniu sprawiały, że włosy po pewnym czasie zaczynały wyglądać na znacznie zdrowsze. Nie łamały się i nie puszyły, a końcówki prawie wcale nie były rozdwojone. Wszystkie moje klientki były zachwycone tym, że tak niewiele potrzeba, by zyskać piękną fryzurę.

Wbrew pozorom nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy na to, by we właściwy sposób odżywić oraz zregenerować włosy. Często wystarczy po prostu sprawdzać skład kupowanych kosmetyków i dobierać je w taki sposób, by były jak najbardziej naturalne. Nie powinny między innymi zawierać takich składników, jak silikony czy alkohole, ponieważ nie mają one zbyt dobrego wpływu na ich kondycję. Niekiedy tylko z pozoru polepszają stan włosów, a w rzeczywistości wywołują więcej strat niż korzyści. Z tego powodu warto nauczyć się właściwego czytania składów i cieszyć się z efektów odpowiedniej pielęgnacji.