Jaki upominek podarować pracownikom z okazji jubileuszu?

Bycie właścicielem firmy jest nie lada wyzwaniem. Trzeba dbać o wszystkie procesy zachodzące w organizacji, o wizerunek firmy oraz o zadowolenie pracowników. To ostatnie jest równie ważne jak pozostałe. To bowiem oddani i zadowoleni ze swojej pracy pracownicy są solidnym fundamentem prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Pracodawca zatem powinien dołożyć wszelkich starań, aby jego pracownicy czuli satysfakcję z bycia częścią właśnie naszej firmy.

Ociepl wizerunek firmy dzięki statuetkom jubileuszowym

statuetki jubileuszowe dla pracownikówJedną z metod, która pozwoli na zjednanie sobie pracownika są niewielki, drobne prezenty i upominki, przypominające pracownikowi o organizacji, w której się znajduje. Szczególnie udanym podarunkiem wydają się być statuetki jubileuszowe dla pracowników. Każdemu z nich byłoby bowiem miło, gdy zostanie obdarowany. Statuetki jubileuszowe mogą przybrać różna postać. Dobrze, gdy swoim wyglądem nawiązują one do logo firmy, bądź jej innego nieodłącznego symbolu. Najbardziej popularne w ostatnich czasach są statuetki szklane. Są one bardzo modne w swojej konstrukcji i wyglądzie. Szkło może być barwione na różne kolory. Niekiedy bywają to małe rękodzieła, które naprawdę robią wrażenie. Niezbędny jest także grawer. W przypadku statuetek szklanych bardzo lekko i odpowiednio wygląda grawer w szkle. Jest on bardzo subtelny. Producenci statuetek wykonanych z metalu z kolei polecają grawer na blaszkach metalowych, umieszczony na podstawie statuetki, który również pasuje do tego typu podarunku. Taki, który będzie przypominać pracownikowi o obchodzonym jubileuszu w firmie i będzie wzbudzać pozytywne emocje. Taką statuetką pracownik może pochwalić się przed rodziną i znajomymi. Będzie ona także ozdobą domu. Oddany pracownik wówczas czuje, ze jest ważną osobą w firmie, że każdy z nich jest traktowany indywidualnie i że, jego obecność w organizacji jest nieoceniona dla przełożonych. Takie emocje mogą być szczególnie przydatne w dzisiejszych czasach, w których bardzo trudno o dobrych pracowników, którzy przez wiele lat decydują się na współpracę z jedną firmą.

Wybór odpowiedniego prezentu dla swoich pracowników z okazji jubileuszu firmy nie jest już taki trudny. Statuetki mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo może zyskać na tym wizerunek firmy w oczach pracowników. Ceny tego typu podarunków nie są zazwyczaj wygórowane. Przy zamówieniu większej ilości można liczyć na dodatkowy rabat. Do tego dochodzi przemiła i doświadczona obsługa, wykonanie zamówienia nierzadko zgodnie z projektem klienta, profesjonalny transport i gwarancja, że upominek bardzo się spodoba.