Kupię listwy sufitowe ze styropianu

Wykończenie mieszkania to coś na co chyba każdy z nas, szczególnie młode osoby, które właśnie zakładają rodzinę i już nie mogą się doczekać swojego pierwszego mieszkania, swoich pierwszych czerech ścian. I nie ma co się dziwić. Każdy z nas przecież doskonale wie ile radości sprawić może nasze pierwsze piękne mieszkanie. Jednak kiedy przychodzi do urządzania jego, może okazać się, że nie jest już tak pienie. Trzeba przecież pomyśleć praktycznie o wszystkim – jakie meble wybrać, gdzie będzie stał, gdzie kanapa, jaka podłoga najlepiej się sprawdzi, jakie płytki wybrać, jaki listwy przy sufitowe oraz listwy sufitowe wybrać.

Gdzie znajdę sklep z listwami sufitowymi ze styropianu

listwy sufitowe ze styropianuMoja siostra oraz ja kupiłyśmy właśnie swoje mieszkania. Dlatego też mamy ostatnio bardzo dużo wspólnych tematów. Obie jesteśmy na podobnych etapach. Obie mamy już mniej więcej zrobione ściany oraz podłogi. To znaczy położone mamy panele w pokojach oraz płytki w łazience. Powoli więc zaczynamy meblowanie mieszkanie oraz kupowanie drobnych elementów wykończeniowych. Ostatnio przez ponad godzinę telefonicznie rozwiałyśmy o listwach sufitowych. Ja zdecydowałam, że kupię listwy sufitowe ze styropianu, moja siostra natomiast szukała innego rozwiązania. Chciała wybrać listwy sufitowe gipsowe. Moim zdaniem jednak  listwy sufitowe ze styropianu lepiej się prezentują w mieszkaniach. Jeszcze do niedawna nie wiedziałam nawet co to jest, ani po co używa się listwy sufitowe, ani tym bardziej, gdzie je kupić, a teraz mogę o nich rozmawiać przez przeszło godzinę. Jednak remont zmienia ludzi. Na pewno mnie dużo nauczył, nie tylko o listwach, ale również o wielu innych rzeczach, chociażby jak załatać dziury w ścianie, jak zakłada się panele, czy jak montuje się gniazda w ścianie. Nie ukrywam, że jestem przez to z siebie dumna. Teraz jednak moim zmartwieniem było – gdzie znajdę sklep z listwami sufitowymi ze styropianu. Na szczęście znalazłam w mojej okolicy naprawdę rzetelny i godny polecenia zakład, który wykonywał i montował listwy sufitowe. A ta właśnie firma bardzo szybko zaproponowała mi naprawdę ciekawe rozwiązanie. Ponadto bardzo szybko zamontowali mi moje wybrane, piękne listwy sufitowe.

Po zamontowaniu listew w moim domu od razu zrobiłam zdjęcie i wysłałam je mojej siostrze. Po tym ona sama stwierdziła, że jednak lepsze są właśnie listwy sufitowe styropianowe. Ja sama jestem bardzo zadowolona z tego wyboru i nie zamieniłaby wybranych listew na zadane inne. Chyba ponadto przekonała moją siostrę.