Ładna torba z materiału

Moja najlepsza przyjaciółka ma w przyszłym tygodniu urodziny. Bardzo chciałabym jej kupić jakiś naprawdę wspaniały, niepomiany prezent. Albo zrobić. To także wchodzi w grę, moja przyjaciółka bardzo lubi ręcznie robione rzeczy, więc na pewno by doceniła coś,co sama bym przygotowała. Tym bardziej, że ja sama lubię zajmować się robótkami ręcznymi, więc również dla mnie przygotowywanie dla niej prezentu byłoby ogromną przyjemnością. Tylko wciąż jeszcze nie mam pomysłu na odpowiedni prezent. Wybiorę się do sklepu poszukać inspiracji.

Torba-worek na prezent

torby typu worek z materiałuI rzeczywiście znalazłam inspirację. Jednak wcale nie w centrum handlowym, ale na spacerze z psem. Wyszłam wczoraj wieczorem na spacer z moim psem i wtedy zobaczyłam na ulicy dziewczynę z cudowną torbą. I wtedy przypomniałam sobie, że moja przyjaciółka mówiła, że bardzo podobają się jej torby typu worek z materiału. Postanowiłam więc taką torbę jej uszyć. Kupiłam odpowiedni kawałek grubego niebieskiego płótna, zrobiłam wykrój i zabrałam się do roboty. Szycie zajęło mi niedużo czasu, jednak chciałam jeszcze w bardzo oryginalny sposób ozdobić torbę dla mojej przyjaciółki. Postanowiłam ręcznie wyszyć na tej torbie jakiś fajny obrazek. Jak wymyśliłam, tak zrobiłam i już po kilku dniach torba była gotowa. jest naprawdę wspaniała i jestem pewna, ze moja przyjaciółka bardzo się z niej ucieszy. Włożyłam w nią przecież dużo pracy i serca, a poza tym, jest to naprawdę coś bardzo niepowtarzalnego. Nikt na świecie nie ma takiej torby. Wyszło mi małe dzieło sztuki. Już nie mogę doczekać się miny mojej przyjaciółki, kiedy zobaczy torbę. Na pewno będzie w siódmym niebie. Myślę, że może pokoszę się o uszycie dla siebie także takiej torby. Oczywiście nie takiej samej, bo ta, którą zrobiłam dla mojej przyjaciółki musi być jedyna i wyjątkowa. Myślę, że taka torba jest bardzo przydatna, może przydać się na co dzień, ale także na różne wycieczki, na zakupy i tym podobne. Jest doskonała na rower, a moja przyjaciółka jeździ dużo na rowerze. Każdemu taka torba się przyda.

Ostatnio ogromnym modowym hitem są torby-worki uszyte z materiału i zapewne tym należy tłumaczyć ich ogromną ilość w sklepach. Toreb jest ogromny wybór i na pewno każdy znajdzie coś, co mu się spodoba. A dla odważniejszych istnieje możliwość samodzielnego uszycia torby. Wtedy będziemy mieć gwarancję, ze nasza torba będzie jedyna i niepowtarzalna i nie spotkamy na ulicy nikogo z czymś podobnym. Chyba warto się pokusić więc o samodzielne jej zrobienie, tym bardziej, że jest to duża przyjemność.