Likwidacja rozstępów przy pomocy radiofrekwencji mikroigłowej

Nieestetyczne białe oraz pręgowane zmiany w strukturze skóry to rozstępy. Są one zmorą wielu kobiet, które starają się tuszować je w różny sposób, bowiem z ich powodu czują się nieatrakcyjne. Wprawdzie istnieje wiele domowych sposobów na to, by pozbyć się rozstępów, to jednak bardzo często są one mało skuteczne i nie rozwiązują problemu. Nadmierne rozciąganie się skóry z powodu szybkiego przybierania na wadze, które pojawia się w okresie dojrzewania, drastycznych diet oraz w ciąży sprawiają, że pojawiają się rozstępy. Najczęściej spotkać je można na piersiach, brzuchu, pośladkach, udach oraz ramionach.

Duża skuteczności radiofrekwencji mikroigłowej w likwidowaniu rozstępów

radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy - warszawaSzybkie naciąganie skóry sprawia, że nie nadąża ona z produkcją odpowiedniej ilości włókien kolagenowych, co ją osłabia i sprawia, że pojawiają się rozstępy, które w pierwszej fazie wyglądają jak czerwone pęknięcia, swędzą oraz pieką. Im szybciej zareagujemy, tym większa szansa, że szybko pozbędziemy się problemu. Wiele osób uważa, że niezwykle skuteczna jest radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy – Warszawa jest miastem, gdzie gabinetów oferujących tą usługę nie brakuje, co sprawia, że każda klientka może skutecznie pozbyć się problemu. Metoda ta jest stosowana w medycynie estetycznej, a jej efekty to zwiększenie napięcia skóry oraz usunięcie nie tylko rozstępów, ale również blizn oraz zmarszczek. Nakłuwanie skóry mikroigłami oraz ogrzewanie jej za pomocą promieniowania elektromagnetycznego jest w stanie znacznie poprawić wygląd skóry i pozbyć się rozstępów. Świetnie sprawdza się ona w przypadku redukcji rozstępów na udach, pośladkach oraz brzuchu. Umożliwia kobietom cieszenie się gładką oraz nieskazitelną skórą. Zabieg jest bezbolesny, odczuwa się podczas niego ciepło i można go wykonywać przez cały rok. Efekty można zauważyć od razu po zabiegu, skóra staje się elastyczna oraz jędrna, jednak aby osiągnąć pełen efekt trzeba odczekać kilka tygodni, bowiem wówczas zachodzi w skórze proces produkcji kolagenu, co wygładza ją i sprawia, że rozstępy znikają.

Wiele kobiet stosuje radiofrekwencję mikroigłową w celu pozbycia się zmarszczek, rozstępów i blizn, a także wielu innych problemów, które niekorzystnie wpływają na ich wygląd i są przyczyną wielu kompleksów. Zalet tej metody jest bardzo dużo, bowiem jest ona skuteczna, szybka oraz można ją wykonywać o każdej porze roku. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, a niewielkie ślady bardzo szybko znikają. Metoda ta likwiduje każdy rodzaj rozstępów, co sprawia, że cieszy się ona dużą popularnością wśród wielu kobiet.