Malutki roll up na biurko

Od jakiegoś czasu prowadzę swoje biuro, które zajmuje się kreatywnym marketingiem. Nie jest to duża działalność, ale mam swoich stałych klientów, którzy powierzają mi organizację różnego rodzaju kampanii. W marketingu siedzę już od dwudziestu lat. W końcu podjąłem decyzję, że czas przejść na swoje i otworzyć własną agencję. Niestety do tej pory pracując w korporacji nie miałem możliwości rozwinąć skrzydeł, ponieważ zawsze znalazł się ktoś wyżej komu nie podobały się nasze kreatywne pomysły. 

Reklama mini roll upów dla drukarni

mini roll upTeraz mam spokojną głowę i nie muszę się nikogo prosić o akceptację moich pomysłów. Moim klientom bardzo podobają się moje propozycje, mam nadzieję, że nie skończą się one za szybko. Zawsze staram się szukać dla nich różnego rodzaju nowości. W tej branży musimy wiedzieć co się dzieje na rynku, a najlepiej być o krok przed innymi. Ostatnim hitem jaki się pojawił w drukarniach jest mini roll up. Jest to taki rodzaj stałej ulotki, który bardzo fajnie się prezentuje, a zawiera najważniejsze informacja między innymi o firmie. Zamówiłem taki jeden mini roll up do siebie na biurko, żeby móc go pokazywać klientom. Wielu z nich bardzo się zainteresowało projektem, ponieważ jest to coś świeżego i nowego, a co najważniejsze nie zajmuje dużo miejsca. Na takim roll upie mieści się całkiem dużo informacji, a fajny projekt graficzny przyciąga wzrok lepiej niż kalendarz z danymi firmy czy ulotki, które nawet jak ktoś weźmie to często gubi. Fajnie, że drukarnie wpadły na pomysł takich roll upów. Jako osoba, która zjadła zęby na marketingu mogę powiedzieć, że roll upy są zawsze świetną formą reklamy. Nie są one w żaden sposób „natrętne”. Po prostu stoją i przyciągają wzrok. Jak mają ciekawy projekt graficzny oraz dobry przekaz, który nie zawiera zbyt dużo tekstu to naprawdę potrafią zdziałać cuda dla klientów. Jest to dużo lepszy sposób na reklamę niż ulotki rozdawane przez hostessy, które niestety najczęściej lądują w koszu. Zobaczymy jak się w przypadku moich klientów sprawdzą mini roll upy. 

Jak widać pomysł się przyjął. Jako, że pracuje w większości z firmami farmaceutycznymi to takie mini roll upy zostały stworzone dla aptek, gdzie nie zabierają dużo miejsca, a przyciągają wzrok. Ostatnio będąc w jednej z aptek spotkałem się właśnie z reklamą w postaci takiego roll upu i uważam, że świetnie to wygląda. Nie zajmuje to aż tyle miejsca co standy z ulotkami, ale ustawiony w dobrym miejscu przynosi odpowiedni efekt. Mam nadzieję, że i w innych branżach się ten model reklamy przyjmie.