Narzedzia-pm

Profesjonalny blog o narzędziach najnowszej generacji

Najlepsze akcesoria do przedłużania rzęs

Najlepsze akcesoria do przedłużania rzęs

Piękne spojrzenie niewątpliwie jest marzeniem każdej z kobiet. Wiele pań mocno podkreśla swoje oczy, aby uzyskać efekt kociego oka. Uzyskanie takiego efektu nie jest możliwe bez użycia sztucznych rzęs. Na szczęście tego typu produktu są powszechnie dostępne na polskim rynku i nie wymagają dużych nakładów finansowych. W sklepach znajdziemy wszystkie niezbędne produkty.

Jak przedłużyć rzęsy?

praktyczne akcesoria do przedłużania rzęsAby uzyskać efekt kociego oka niezbędne będą praktyczne akcesoria do przedłużania rzęs. Wszystkie produkty, które posłużą nam do przedłużenia rzęs w domu nie będą zbyt dużym wydatkiem oraz z pewnością skorzystamy z nich wiele razy. Do przedłużania rzęs podczas codziennego makijażu niezbędne będą oczywiście sztuczne rzęsy na pasku lub tak zwane kępki oraz klej. I tylko tyle potrzebujemy, aby uzyskać zniewalające spojrzenia. Sztuczne rzęsy na pasku należy przyłożyć do własnej linii rzęs, aby odpowiednio je skrócić po to, aby idealnie pasowały do naszego oka. Następnie za pomocą specjalnego kleju smarujemy widoczny pasek i czekamy około dziesięciu sekund aż klej stanie się lepki. Jeżeli klej zaczyna się lepić wystarczy delikatnie przykleić rzęsy nad linią swoich naturalnych rzęs i za pomocą palców docisnąć każdy fragment paska. Dzięki temu uzyskamy piękne rzęsy w bardzo krótkim czasie, które staną się ozdobą naszego oka. O wiele więcej akcesoriów potrzebują osoby na co dzień zajmujące się profesjonalnym przedłużaniem rzęs. Doświadczona kosmetyczka będzie potrzebowała kępek rzęs oraz znacznie mocniejszego kleju, który pomimo działania wody nadal idealnie będzie trzymał nasze rzęsy. Kępki są tworzone z różnego rodzaju materiałów. Syntetyczne są bardzo miękkie i idealnie dopasowują się do budowy oka dzięki czemu nie będą nam przeszkadzać podczas zamykania oczu. Ponadto stworzą efekt naturalnych rzęs oraz zachwycą nas objętością jaką uzyskamy. Dobrej jakości kępki kosztują około stu złotych. Tyle samo kosztuje klej, który na stałe pozwoli nam się cieszyć długimi i pięknymi rzęsami.

Na rynku dostępnych jest wielu akcesoriów do przedłużania rzęs. Korzystają z nich nie tylko profesjonaliści, ale również laicy, którzy chcą stworzyć efekt kociego oka. Najlepszej jakości produkty pozwalają uzyskać pożądany efekt wizualny a bardzo krótkim czasie. Oczywiście im lepszej jakości produkt tym jego cena wzrasta. Warto zajrzeć wtedy do sklepów internetowych, które kuszą niskimi cenami. Pozwalają na przegląd wszystkich dostępnych produktów i wybór tych, które w największym stopniu spełniają nasze oczekiwania.

Janina Nowak

Comments are closed.