Narzedzia-pm

Profesjonalny blog o narzędziach najnowszej generacji

Najlepszy tani druk moich naklejek samoprzylepnych

Jestem osobą o tak zwanej artystycznej duszy, od dzieciństwa lubiłam rysować i malować, moi bliscy od zawsze wspierali moją pasje motywowali mnie by kiedyś stała się ona moim zawodem. Byłam dzieckiem dość wycofanym, nie umiałam znaleźć porozumienia z moimi rówieśnikami, niektórzy mówili, że mam głowę w chmurach. Nie rozumieli mnie. Gdy dorastałam zamiast spotkań z koleżankami czy wypadów na imprezy, wolałam posiedzieć sama rysując różne niezwykłe rzeczy. Umiałam przekształcić swoje myśli w obrazek, który następnie rysowałam na kartce papieru. Pewnego razu postanowiłam zaprojektować naklejkę.

Brak funduszy na druk naklejek samoprzylepnych

tani druk naklejek samoprzylepnychPierwszą naklejkę zaprojektowałam podczas nauki w liceum. Była to grafika zrobiona w komputerze przedstawiająca tańczących ludzi, klimat, który oddawała był dość niepokojący i skłaniający do myślenia, wówczas taki styl najbardziej mi odpowiadał. Miałam zamiar wydrukować kilkaset sztuk, by później móc przyklejać je w wielu miejscach w moim mieście. Robiłam to też trochę w celach wypromowania mojej sztuki gdyż na naklejce znajdował się link do strony internetowej, na której zamieszczam swoje prace.  By ziścić swój cel musiałam znaleźć dobrą drukarnie, nie za drogą, ale przykładającą się do tego, co robią. Nie chciałam by moja grafika zbytnio różniła się pod względem jakościowym, gdy stanie się już naklejką. Miałam jednak mały problem, a mianowicie, jako że jeszcze nie pracowałam nie miałam zbyt wielu pieniędzy na takie wydatki. Potrzebny mi był tani druk naklejek samoprzylepnych a zarazem dobry. Zwiedziłam, więc kilka stron internetowych i poczytałam oferty wielu drukarni. Jedna z nich wydała mi się być idealna. Tak się złożyło, że była ona nieopodal mojej szkoły. Po skończonych zajęciach wybrałam się do niej z wcześniej zapisanym projektem i poprosiłam o wydruk. Wreszcie mogłam nacieszyć się z faktu posiadania własnoręcznie zaprojektowanych naklejek. Nadszedł czas na realizacje planu, czyli przyklejanie ich w różnych miejscach. Wcześniej widywałam rozmaite naklejki w klubach i barach, często zwracałam na nie uwagę gdyż niektóre przedstawiały naprawdę inspirujące rzeczy. Teraz i moje znalazły się w takich miejscach.

Wcześniej nie sądziłam, że moje prace mogą podobać się aż tylu ludziom, po kilku tygodniach odzew był wyjątkowo duży, przybyło mnóstwo osób odwiedzających moją stronę internetową. Zaczęłam nawet dostawać wiadomości od różnych firm chcących bym im coś zaprojektowała. Dzięki tej historii bardzo się wybiłam w świecie artystycznym. Obecnie projektuję wielu znanym na polskim rynku firmą; logo, wizytówki, ulotki a nawet projekty graficzne na ich strony internetowe. Doczekałam się tego, że moja pasja stała się pracą dającą satysfakcjonujące zyski.

Tadeusz Marciniak

Comments are closed.