Nieinwazyjny zabieg upiększania skóry

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym składnikiem w naszej skórze. Najwięcej wytwarzamy go w czasie dzieciństwa, z wiekiem niestety produkcja kwasu hialuronowego zanika. Stąd pierwsze zmarszczki, na twarzy, czy ciele, oraz co ciekawe bóle kości i stawów. Dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg kwasem hialuronowym, dzięki czemu pozbywa się bruzd na twarzy i skóra znowu staje się gładka.

Szybkie odmładzanie naszej twarzy i ciała

Kwas hialuronowy w RzeszowieKwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze, ale to już wiadomo. To najbezpieczniejsza forma zabiegu medycyny estetycznej. Występuje on niemal pod identyczna postacią w każdej bakterii, komórce i zwierzęcia, jak i u ludzi. Kwas hialuronowy, a dokładniej jedna jego cząsteczka o masie jednego grama, może wiązać około 6 litrów wody. Kwas hialuronowy konkretnie i skutecznie łagodzi stany zapalne. Wykorzystuje się go również w medycynie, do leczenia przykładowo bólu stawów i kości. Ponadto na dość dużą utratę kwasu hialuronowego sa narażone kobiety po 25 roku życia, kobiety które dość często się odchudzają albo kiedy waga nie jest stała, tylko raz przybieramy na wadze, a raz chudniemy. Zabieg można wykonać jednorazowo, albo rozbić na kilka razy. Wszystko zależy od naszych predyspozycji i życzenia. Efekt zabiegu może się utrzymywać od 12 miesięcy do 18 miesięcy. W kolejnych etapach, należy ponowić zabieg, albo poddać się innemu, oczywiście, jeżeli taka nasza wola. W zależności od tego jaki chcemy uzyskać efekt, w medycynie estetycznej wybierany jest konkretny rodzaj kwasu. Inny stosuje się przy wypełnianiu ust, inny do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów, zaś inny do wypełnienia zmarszczek. Inny to znaczy o innej gęstości. Ponadto kwas hialuronowy może być stosowany, do modelowania, przykładowo nosa, czy rewitalizacji skóry. interesujące jest również to, że kwas hialuronowy w Rzeszowie możemy znaleźć w kroplach do oczy, oraz w soczewkach, czy płynie do soczewek. Jest to bowiem „naturalny składnik łez” o którym tak dużo się mówi, który jest niezwykle przydatny i sprawia, że nie mamy suchego oka. 

Kwas hialuronowy w medycynie estetycznej ma bardzo szerokie zastosowanie. Leczy, upiększa, niweluje ból, nawilża oczy i wypełnia zmarszczki. Jest to jedna z bardziej bezpiecznych metod wypełniania zmarszczek, powiększania ust, czy niwelowania bólu spowodowanym reumatoidalnym zapaleniem stawów. Kwas hialuronowy jest bardzo bezpieczny, nie uczula. Nie mogą go stosować osoby, które sa w ciąży i z chorobami autoimmunologicznymi.