Nowoczesne gniazdka z przesłonami

Nasz hotel dbał o bezpieczeństwo gości pod każdym względem, dlatego oprócz wykwalifikowanej kadry ochrony, na miejscu stosowaliśmy również wiele udogodnień, które nie były często widywane w innych obiektach. Kierowaliśmy się przy tym uwagami gości, którzy zwracali uwagę nawet na najmniejsze szczegóły, będące niemal natychmiast zmieniane, jeśli w jakikolwiek sposób oddziaływały negatywnie na komfort czy bezpieczeństwo. Gniazdka elektryczne były jednym z takich szczegółów, na które zwrócono naszą uwagę.

Bezpieczne gniazdka Simon

gniazdka elektryczne simon z przesłonamiDotychczasowo używane przez nas gniazdka elektryczne były dość wysokiej jakości, jednak należały do podstawowych modeli, nie posiadających większych zabezpieczeń niż porządne uziemienie. Nie widzieliśmy konieczności stosowania innych odmian, gdyż podstawowe sprawdzały się doskonale, tym bardziej iż nie słyszeliśmy od gości żadnych skarg na ich działanie. Od jakiegoś czasu jednak dochodziły do nas informacje iż owe gniazdka nie bywały zbyt bezpieczne, zwłaszcza dla małych dzieci które przypadkowo mogły włożyć ręce do standardowego gniazdka. Była to sytuacja dość nieprawdopodobna, aczkolwiek woleliśmy zabezpieczyć się na wypadek wszelkich ewentualności. Postanowiliśmy więc wymienić wszystkie standardowe gniazdka w pokojach gościnnych na modele posiadające przesłony, które blokowały otwory na wtyczki. Gniazdka te pozwalały na bezpieczne podłączanie urządzeń bez obawy o przypadkowe porażenie, i zapobiegały powstawaniu wypadków w przypadku używania ich mokrymi dłońmi, które bardzo łatwo przewodziły prąd nawet z dobrze uziemionych gniazdek. Jednymi z najlepszych modeli do zamontowania w naszym hotelu wydały się nam gniazdka elektryczne Simon z przesłonami, gdyż mieliśmy już doświadczenie z elementami oświetleniowymi owego producenta, stosując je na terenie całego hotelu.

Zamówienie owych gniazdek ze strony producenta okazało się lepszym wyborem niż zakup w sklepach oświetleniowych, gdyż ceny bezpośrednio u producenta były o wiele niższe, podobnie jak koszty dostaw, a w przypadku zamówienia hurtowego, takiego jak nasze, istniała możliwość kwalifikowania się w wielu promocjach i otrzymanie bardzo atrakcyjnych rabatów, z czego zawsze chętnie korzystaliśmy. Gniazdka te były bardzo łatwe do instalacji, i mogły być zamontowane ledwie w kilka minut bez większych problemów. Okazały się również o wiele wytrzymalsze i lepiej zabezpieczone niż poprzednie modele których używaliśmy, znacznie lepiej znosząc efekty zmiany napięcia i chroniąc podłączone urządzenia.