Ochrona ekranu w telefonie Samsung S9

Istnieje całe mnóstwo modeli telefonów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno dużą popularnością, jeśli chodzi o marki telefonów, cieszy się Samsung. Te telefony znane są już od dawna i co najważniejsze – nie tracą na swej popularności. W zasadzie każdego roku dochodzi do powstania coraz to nowszych i lepszych modeli. To wcale nie oznacza, że starsze modele są gorsze. Przeciwnie. Warto zwrócić uwagę np. na model Samsung Galaxy S9.

Wymiana wyświetlacza telefonu Samsung Galaxy S9

niedroga wymiana szybki samsung s9Pomimo tego, że jego premiera w Polsce miała miejsce w I kwartale 2018 roku, to nadal cieszy się on dużą popularnością. Traktowany jest jako telefon niezawodny, dla każdego – zarówno dla młodych jak i dla starszych osób. Korzystanie z tego telefonu jest bardzo proste, intuicyjne, a dodatkowo posiada sporo ciekawych funkcji. Może jednak przydarzyć się nieszczęśliwy wypadek, w czasie którego dojdzie do pęknięcia wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S9. Co wtedy? Kupować nowy telefon czy może zdecydować się na wymianę szybki w telefonie? Oczywiście lepsze jest drugie rozwiązanie, bo za samą wymianę szybki zapłacimy dziesięciokrotnie mniej niż za nowy modelu Samsunga. S9 można kupić za nieco ponad 2000 zł, a wymiana szybki będzie nas kosztować ok. 200 zł. Dlatego jeśli ten telefon spełnia nasze oczekiwania, to na pewno powinniśmy trzymać się tego modelu i nie wymieniać go na nowy z powodu pękniętej szybki. Taka niedroga wymiana szybki samsung s9 nie jest trudna do znalezienia. Istnieje mnóstwo serwisów komórkowych, które zajmą się wymianą. Lepiej jednak nie kierować się tylko i wyłącznie ceną usługi, ale przede wszystkim jej jakością. Przed wyborem serwisu warto poczytać o nim opinie klientów. Wtedy dowiemy się, czy rzeczywiście warto zapłacić za wymianę szybki w danym miejscu. Dobrze będzie jeśli serwis korzysta tylko z oryginalnych części do konkretnych modeli. Warto wspomnieć o tym, że telefon Samsung Galaxy S9 posiada wbudowaną ochronę na ekranie. Jest to ochrona Corning Gorilla Glass 5.

Osłona tego typu jest naprawdę bardzo dobra, ale musimy być świadomi tego, że ona nie daje nam 100% gwarancji, że nie dojdzie do pęknięcia ekranu. Ryzyko rzeczywiście zostaje diametralnie obniżone poprzez ochronę wyświetlacza, ale nigdy nie jest pełne. Dlatego warto dodatkowo kupić szkło hartowane na telefon Samsung Galaxy S9, aby ta ochrona była jeszcze większa. Wtedy nawet jeśli telefon upadnie z większej wysokości lub uderzy o coś twardego, istnieje większa szansa, że nie dojdzie do uszkodzenia ekranu wyświetlacza i konieczności jego wymiany.