Narzedzia-pm

Profesjonalny blog o narzędziach najnowszej generacji

Oklejanie szkolnego auta

Jestem kierowcą w jednej ze szkół, która posiada internat. Nie od dziś wiadomo, że każda szkoła walczy o uczniów, dlatego promowanie szkół jest bardzo ważne. Mój dyrektor w ostatnim czasie wymyślił, ażebym załatwił coś bardzo ważnego. Powiedział, że warto by okleić nasze szkolne auto logiem szkoły, aby przyciągnąć uwagę następnych uczniów, którzy mogliby dołączyć do szkoły. Musiałem się tym zająć

Czy warto oklejać auta w Gdyni?

oklejanie aut w GdyniPierwszy raz w życiu załatwiałem oklejanie auta, ale teraz już mogę przyznać, że jest to jedna z najlepszych form reklamy, kw którą przedsiębiorcy mogą zainwestować. na ulicach wielkich miast i nie tylko przejeżdżające auto z logiem oklejonym na drzwiach samochodu, lub na masce robi wrażenie. Chyba nie ma osoby, która by nie zwróciła uwagi na właśnie taki samochód, a skoro zwraca uwagę, to jednocześnie zapamiętuje to, co przedstawia grafika, która jest naklejona na samochodzie. Tak właśnie działa reklama na samochodach, a samo oklejanie auta ma ogromne znaczenie. Ja zajmując się oklejaniem auta na samym początku myślałem o tym, ażeby iść do jakiejś firmy poligraficznej i tam zamówić naklejki na auta, jednak nie o to własnie chodziło. Przede wszystkim jak się dowiedziałem, oklejaniem aut zajmuje się bezpośrednio firma poligraficzna, która samodzielnie nakleja naklejki na auta. Musiałem tylko taką znaleźć. Oklejanie aut w Gdyni jest to popularna usługa, ale znalazłem firmę, która mnie zainteresowała z uwagi na bliskość mojego miejsca zamieszkania. Oprócz tego, firma ta była dość tania, co uradowałaby naszą szkolną księgową, która jest oszczędna, jak nikt inny. Znalazłem optymalną firmę. Musiałem dostarczyć jedynie wzór naklejki na auto w formie cyfrowej. W tej sprawie udałem się do naszego nauczyciela informatyki, który przygotował gotowy projekt,. Mogłem iść złożyć zlecenie. Musiałem odczekać około dwóch godzin na to, aby naklejka została umieszczona na drzwiach samochodowych. Po tych dwóch godzinach już wszystko było gotowe i efekt był zaskakujący! Bardzo podobało mi się oklejone auto z logiem naszej szkoły.

Podobało się nie tylko mnie, ale i również innym pracownikom naszej szkoły, którzy zwrócili uwagę na śliczną naklejkę na czerwonym lakierze samochodowym. Najbardziej logo na samochodzie podobało się naszemu dyrektorowi, który uznał, że miał bardzo dobry pomysł. To prawda, oklejanie naszego auto sprawiło, że nasza szkoła stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna, dlatego też nie brakuje w niej uczniów. Warto było zainwestować w tę formę reklamy.

Tadeusz Marciniak

Comments are closed.