Plecaki przeznaczone dla dzieci

Jeszcze do niedawna byłam wielką przeciwniczką plecaków wychodząc z założenia, że wygląda się z nimi, jak dzieci. Obecnie moje zdanie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy w końcu przekonałam się do ich noszenia i pokochałam je na nowo. Wszystko to za sprawą moich obolałych pleców w wyniku noszenia torby na jedno ramię.

Wygodne plecaki coolpack led 

polecany coolpack ledJako nastolatka bardzo nie lubiłam plecaków ponieważ uważałam, że wyglądam z plecakiem, jakbym chodziła do podstawówki dlatego też wówczas zakupiłam sobie najpierw plecak gruszkę na jedno ramię, a po pewnym czasie zaczęłam już chodzić z tradycyjnymi, damskimi torebkami. Pomimo jednak tego, że takie torby na jedno ramie prezentowały się niezwykle stylowo i kobieco to jednak nic dobrego poza tym nie wnosiły. Przez wzgląd na fakt, że cały ciężar torby był przeniesiony na jedno ramie w dosyć szybkim czasie zaczęłam się garbić, a poza tym ciągle bolały mnie plecy. Nie wspominając już o ciągle wpijającym się w bark pasku od torby. Właśnie dlatego idąc klasy maturalnej zrezygnowałam z torby na rzecz plecaka tradycyjnego i od razu odczułam kolosalną różnice w wygodzie noszenia. Często z nim chodziłam nie tylko do szkoły, ale również zabierałam go na festiwale i koncerty. Co ciekawe bardzo spodobał się on mojej młodszej siostrze dlatego też wpadłam na pomysł, aby na urodziny sprawić jej bardzo podobny plecak do mojego. W internecie znalazłam polecany coolpack led, czyli plecak z tej samej firmy co mój, jednak przeznaczony dla młodszych dzieciaków. Miał niezwykle podobny motyw nadruku, więc wiedziałam, że spodoba się mojej siostrze, jednak to, co zadecydowało o jego kupnie to dołączony led do plecaka, który sprawiał, że dziecko stawało się znacznie widoczniejsze na drodze. Jest to niezwykle przydatna funkcja zwłaszcza kiedy często chodzi się z małymi dziećmi nie tylko wieczorem, ale i w zatłoczonych miejscach. Za sprawą takiego gadżetu bowiem znacznie łatwiej nam znaleźć w tłumie nasze młodsze rodzeństwo, czy po prostu nasze dziecko. 

Moja siostra zakochała się w plecaku od pierwszego wejrzenia, co bardzo mnie ucieszyło ponieważ wiedziałam, że ma teraz naprawdę dobrej jakości plecak, który posłuży jej przez dłuższy czas. Mój model spisuje się wyśmienicie i pomimo tego, że często zabieram go ze sobą i jest on naprawdę mocno eksploatowany to mimo wszystko jeszcze nie zauważyłam, aby pojawiło się na nim chociażby najmniejsze przetarcie. To dobrze wróży albowiem nie lubię często zmieniać plecaków i wychodzę z założenia, że plecak powinien być przydatny nie tylko na okres jednego roku szkolnego.