Popularny hotel w górach

Już od kilku lat pracuję w firmie, która zajmuję się organizacją różnego rodzaju eventów. Do naszych zadań należą organizacje imprez firmowych, konferencji i warsztatów dla różnych grup społecznych. Organizujemy wydarzenia dla dziesięciu, dwudziestu osób, ale również takie dal dwóch czy trzech tysięcy. Ostatnio przyszedł do nas klient, który zlecił nam organizację konferencji dla alergologów najlepiej gdzieś w górach. Konferencja ma być dla tysiąca lekarzy. Do naszych zadań należy znalezienie hotelu oraz wykładowców.

Hotel w Wiśle na organizację konferencji

popularny hotel w wiśleKonferencja ma zostać zorganizowana na przełomie kwietnia i maja dlatego też już zaczęliśmy szukać miejsca na jej organizację. Jednym z warunków klienta jest to, że musi to być jakiś znany hotel w danej miejscowości, żeby lekarze nie mieli problemu z dotarciem na miejsce. Ponadto nie może być on o niższym standardzie niż cztery gwiazdki. Postanowiliśmy, że poszukamy hotelu w Wiśle. Jest to znana miejscowość wypoczynkowa, która ma wiele miejsc noclegowych i zapewne znajdzie się również hotel, w którym można zorganizować taką konferencję na tysiąc osób. Skupiliśmy więc wszystkie siły, żeby znaleźć popularny hotel w Wiśle. Okazuje się, że jest ich kilka. Jednak na organizację konferencji dla tylu osób nadaje się tylko jeden z nich. Na szczęście okazało się, że mają dostępne terminy wtedy kiedy potrzebujemy przeprowadzić tą konferencję. Z góry zrobiliśmy wstępną rezerwację, żeby przypadkiem ktoś nam nie sprzątnął terminu sprzed nosa. Może wielu z Was to dziwi, ale hotele rzadko mają terminy na organizację takich wydarzeń, ponieważ bardzo często są wynajmowane przez duże firmy na różnego rodzaju wydarzenia. To dlatego tak ważne jest trzymanie ręki na pulsie i sprawne rezerwowanie terminu. Przedstawiliśmy naszą propozycję hotelu klientowi. Na szczęście została ona przyjęta, więc nie musimy szukać niczego na zamianę. W sumie rzeczywiście jest to bardzo popularny hotel w Wiśle, a poza tym spełnia on wszystkie wymagania jakie miał klient. W sumie nie było się do czego przyczepić. 

Teraz jak już mamy rezerwację czekają na nas kolejne wyzwania. Musimy zwerbować odpowiednich wykładowców, a także zebrać uczestników. W sumie największym wyzwaniem jest pozyskanie wykładowców. Nie da się ukryć, że jak zwerbujemy tych krajowej, a nawet światowej sławy to uczestnicy sami będą chcieli wziąć udział w konferencji. Zresztą wielu z lekarzy znajdzie się na konferencji z zaproszenia sponsorów, którzy będą mieli swoje sesje satelitarne oraz stoiska w hotelu.