Potrzebowałam rożka niemowlęcego

Kilka tygodni temu urodziłam swoje pierwsze dziecko. Nie wiem czemu nie chciało ono spać inaczej niż w moich ramionach. Było to dla mnie bardzo męczące, ponieważ nie mogłam niczego zrobić w domu, gdyż cały czas musiałam nosić na rękach moją córeczkę. Inaczej bardzo płakała i nie byłam w stanie nad nią zapanować. W końcu przyjaciółka podpowiedziała mi, żebym kupiłam ciasny rożek niemowlęcy, do którego będę wkładała córkę przed jej planowanym pójściem spać. Nie bardzo wiedziałam, w czym mogłoby to pomóc, ale zgodziłam się spróbować.

Kupno wysokojakościowego rożka dla niemowlęcia

rożki niemowlęceUdałam się do sklepu dziecięcego, gdzie poprosiłam sprzedawczynię o rożki niemowlęce. Pokazała mi ona kilka rożków i przedstawiła ich zalety. Pamiętałam o tym, że przyjaciółka zalecała mi wybór rożka o niewielkich rozmiarach. Wybrałam więc niewielki rożek, który wykonany był z miękkiego, delikatnego materiału. Sprzedawczyni, zapewniała mnie, że jest on bardzo przewiewny i nadaje się do użytkowania nawet podczas ciepłych, letnich dni. Rzeczywiście, tkanina z której był on wykonany była bardzo miła w dotyku i w dodatku była hipoalergiczna na czym bardzo mi zależało. Nie mniej ważny był sam wygląd tego kocyka. Miał on bajkowy, kolorowy nadruk, który przyciągał uwagę dziecka. Kupiłam go od razu, ponieważ był akurat dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Spodobało mi się w nim również to, że posiadała on praktyczne zapięcie, dzięki któremu można było szybko i sprawnie zakręcić dziecko w rożek, tak aby było mu wygodnie i nie mogło ono skopać kocyka przez przypadek w trakcie snu. Dosyć szybko przekonałam się, że moja przyjaciółka miała rację. Dzięki temu, że wkładałam dziecko w rożek, w momencie odkładania go do łóżeczka nie budziło się ono i dalej słodko spało, a ja mogłam zająć się innymi rzeczami, które miałam do zrobienia w domu. Było to dla mnie bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Byłam bardzo zadowolona, że dałam się namówić na taki zakup.

Zakupiony przeze mnie rożek okazał się bardzo praktyczny i komfortowy zarówno dla mnie, jak i dla dziecka. Można go było prać i suszyć mechanicznie w wysokich temperaturach, dzięki czemu z łatwością mogłam go utrzymać w czystości. To bardzo ważne w przypadku małych dzieci, które lubią brudzić wszystko co znajduje się wokoło nich. Byłam bardzo zadowolona również z jakości materiału, z którego był on wykonany. Był on bardzo ładnie obszyty, dlatego nie pruł się, ani nie zadzierał. Dzięki temu z powodzeniem mogłam z niego korzystać przez kilka miesięcy.