Profesjonalne biuro detektywistyczne

Moja sprawa rozwodowa była bardzo ciężka. Mój maż nie bardzo chciał podzielić się ze mną swoim majątkiem, który zdobył, podczas gdy ja prowadziłam nasz dom, wydawałam przyjęcia dla jego wymagających kontrahentów, zajmowałam się dziećmi  i prasowałam mu koszule oraz gotowałam bardzo zdrowe i smaczne obiady. Miał u mnie naprawdę dobrze, nic nie musiał robić, a jedynie zarabiać pieniądze. Ja organizowałam nam nawet wszystkie wyjazdy oraz dbałam o jego zdrowie zapisując go do lekarzy i o nich przypominając w odpowiednim czasie.

Detektyw w Katowicach

detektyw - katowiceA do tego jeszcze tak bardzo o siebie dbałam. Codzienne sesje na siłowni oraz cotygodniowe wizyt u kosmetyczki to także był duży wysiłek, który wkładałam w to, aby nie przynieść mężowi wstydu podczas firmowych kolacji. Za to wszystko spotkała mnie taka niewdzięczność – postanowił mnie zostawić i do tego chciał załatwić sprawę polubownie, tak, aby jak najmniej swoich pieniędzy mi zostawić. Nie mogłam na to pozwolić. Postanowiłam więc wynająć prywatnego detektywa, który miał zdobyć dowody na tyle obciążające mojego małżonka jeśli chodzi o rozpad związku, abym dostała połowę majątku i comiesięczne alimenty. Profesjonalny detektyw – Katowice nie są miastem, gdzie można zbyt wielu takich znaleźć, więc trochę czasu musiałam poświęcić na znalezienie odpowiedniego człowieka. Nie było łatwo, ale udało się, znalazłam prawdziwego profesjonalistę, który dodatkowo okazał się być całkiem tani. Umówiliśmy się, że będę płacić mu ustaloną na początku kwotę oraz wszelkie konieczne wydatki (oczywiście w pewnych rozsądnych granicach). Detektyw okazał się bardzo porządny, starał się nie nadwyrężać mojego budżetu, a przy tym był również bardzo skuteczny, ponieważ w kilka dni wykonał całą robotę i dostarczył mi dowody wystarczająco obciążające mojego męża. Bardzo się ucieszyłam, bo wiedziałam, że teraz mój mąż będzie musiał zgodzić się na wszystkie moje warunki. Pieniądze wydane na detektywa zwrócą mi się więc z nawiązką. Bardzo jestem zadowolona z tego, ze go wynajęłam.

Istnieje wiele różnych spraw, w których konieczna może być pomoc prywatnego detektywa. Wiele z nich są to sprawy rozwodowe, ale nie wszystkie. Są także różne inne problemy, z którymi można zwrócić się do profesjonalnego prywatnego detektywa, na przykład poszukiwanie zaginionej osoby. Ważne jest, aby osoba, którą zatrudniamy do tej roli była profesjonalistą w swoim fachu, tylko wtedy możemy być pewni, ze jej praca przyniesie oczekiwane efekty i nie wyrzucimy pieniędzy w błoto.