Sprawdzony sposób na podryw

Kobiety, które chcą faceta na szybki numerek, zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny, dla tych, które chcą znaleźć stałego partnera, ważny będzie charakter. Relacje damsko – męskie zawsze obfitowały w wiele zawiłości i niejasności, które może rozszyfrować tylko baczny obserwator.  Facet, który słucha kobiety, z pewnością wie, co sprawi jej przyjemność. Spora część facetów lubi zdobywać kobiety, bo to buduje ich ego oraz daje im odwagę. Aby być dobrym podrywaczem, przez wiele lat szlifują swoje techniki uwodzenia.

Co jest mile widziane w podrywaniu?

sposób na podrywNie od dziś wiadomo, że kobiety pragną być zdobywane, a mężczyźni chcą zdobyć. To całkiem typowa relacja, która ma odbicie w życiu codziennym. Każda kobieta lubi, kiedy facet ją adoruje, obsypuje prezentami i komplementuje, bo to sprawia jej przyjemność i dodaje pewności siebie. Zdobycie serca wybranki nie jest łatwą sprawą, bo wymaga nieco wprawy i wyczucia. Nie istnieje jeden, sprawdzony sposób na podryw, ponieważ każda kobieta jest inna. Mężczyźni, którzy są inteligentni, nie mają problemu z zagadaniem wybranej kobiety, ponieważ mają do zaoferowania ciekawą osobowość. Panie lubią poznawać interesujących ludzi, więc taki facet ma spore szanse. Jednak nie każdy ma tyle odwagi, aby zagaić rozmowę z obcą kobietą. Tacy faceci mogą szukać kobiety przez internet, albo liczyć na łut szczęścia, że kiedyś spotkają wymarzoną kobietę, która na dodatek sama zrobi pierwszy krok w ich stronę. W podrywaniu ważne są wysyłane sygnały werbalnie i niewerbalnie, ponieważ składają się one na jeden komunikat.  Kobiety potrafią bezbłędnie odczytywać zachowanie mężczyzn, którzy próbują je podrywać, więc nieudany podryw od razu zostanie odrzucony. Przy nawiązaniu relacji, kontakt fizyczny musi mieć odpowiedni dystans, gdyż mężczyźni zbyt natarczywi są odbierani jako niebezpieczni. Każdy facet przez liczne próby, powinien znaleźć swój własny sposób na podrywanie kobiet i umieć go dostosować do konkretnej wybranki. Nie jest to łatwe, ale daje pożądane efekty w perspektywie czasu.

Kobiety lubią mieć możliwość wyboru, dlatego nie chcą być osaczane przez mężczyzn. Niektóre wolą wziąć sprawy w swoje ręce i same zdobyć faceta takiego, jaki im odpowiadam choć jest to rzadkość. Skuteczne uwodzenie nie jest łatwą sprawą i wymaga treningu, w którym nie zabraknie porażek. Najczęściej do celu dochodzimy stosując metodę prób i błędów, których nie ominiemy, bo są częścią nauki. Znalezienie swojego, autorskiego sposobu na podryw, jest pożądane, szczególnie jeżeli chcemy znaleźć inteligentną kobietę.