Wózek Bebetto Vulcano

Każda mama z utęsknieniem wyczekuje momentu, kiedy będzie mogła wyjść na pierwszy spacer z maluszkiem. Dlatego też warto pomyśleć o zakupie wózka jeszcze przed narodzinami maleństwa. Od urodzenia do momentu, aż dziecko nie zacznie samodzielnie siadać, malucha trzeba przewozić w gondoli, która jest dostosowana do tak małych dzieci. Później malucha można przenieść do spacerówki, w której jeżdżą na siedząco.

Co zawiera zestaw Vulcano 3w1?

bebetto vulcano 3w1W wózku można wozić dziecko od urodzenia do nawet trzecich urodzin. Choć są dzieci, które jak tylko nauczą się samodzielnie poruszać, to odmawiają korzystania z wózka. W późniejszym okresie wózek jest bardziej potrzebny rodzicom niż dzieciom, gdyż są one już samodzielne, ale często po przejściu pewnego odcinka drogi chcą być noszone na rękach. W takiej chwili wózek jest niezbędny. Jeżeli chcemy zaoszczędzić na jego zakupie, to najlepszym wyborem będzie Bebetto Vulcano 3w1, który zawiera gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Pierwszy model dotyczy dzieci do około szóstego – siódmego miesiąca, gdyż jest to wózek głęboki z płaskim dnem. Maluch może w nim jedynie leżeć. Dzięki wbudowanej wentylacji w podłożu, dziecko się nie przegrzeje. Spacerówka jest przeznaczona dla dzieci siedzących, do momentu aż z niej nie wyrosną. Siedzisko posiada regulację oparcia, więc w trakcie spaceru, maluch może się przespać w pozycji leżącej. Dla bezpieczeństwa dziecka, wózek posiada specjalny pałąk, który w połączeniu z pięciostopniowymi pasami, zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem w trakcie jazdy. Ostatnim elementem jest fotelik samochodowy, który jest zawsze w wersji dla dzieci od urodzenia do około jednego roku lub maksymalny moment jest określony wzrostem dziecka. Wszystkie trzy elementy są montowane na jednym stelaży, co znacznie oszczędza miejsce. Ponadto wózek Bebetto Vulcano posiada lekki aluminiowy stelaż, który można złożyć i rozłożyć jedną ręką. Dzięki temu każda mama sobie poradzi z obsługą i użytkowaniem wózka. Komplety Bebetto 3w1 kosztują od tysiąca pięciuset do nawet dwóch tysięcy złotych.

Jeżeli posiadamy samochód, to zdecydowanie lepiej od razu kupić wózek w komplecie z fotelikiem samochodowym, ponieważ zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Nabywając oddzielnie każdą część, moglibyśmy zapłacić nawet ponad dwa i pół tysiąca złotych, a kupując je za jednym razem trzy elementy, oszczędzamy nawet pięćset złotych. Poza zestawem 3w1, firma Bebetto oferuje także komplet 2w1, bez fotelika samochodowego, który jest równie często wybierany przez klientów.